O nas

Z zamiłowaniem do wysokich technologii!

Wierzymy w postęp, dlatego na pierwszym miejscu inwestujemy w najnowsze technologie. Dzięki temu czyszczenie staje się prostsze i skuteczniejsze – a Ty możesz cieszyć się czystym dywanem lub tapicerką zaraz po jego (suchym) praniu!

MISJA

Dbamy o ciągły rozwój, ponieważ naszym celem jest zapewnienie Państwu jak najwyższej jakości świadczonych usług. Pragniemy przekonać Państwa do najskuteczniejszej metody, jaką jest czyszczenie na sucho, dlatego jesteśmy na bieżąco ze wszelkimi nowinkami technologicznymi.

Uważamy, że metoda wtłaczania wody, jako metoda starsza technologicznie, to przeżytek, dlatego, pragnąc zmienić świadomość klientów, stawiamy na sprzęt wysokiej klasy, który bez wtłaczania wody w czyszczony dywan lub tapicerkę zapewnia doskonały efekt czystości oraz maksymalnie skraca czas schnięcia po praniu – z dywanów i wykładzin można korzystać bezpośrednio po czyszczeniu, a po praniu tapicerki wystarczy od 0,5 do 4 godzin!

ZESPÓŁ

Ciągła inwestycja w wiedzę i kwalifikacje naszych pracowników czynią z nas jedynych w swoim rodzaju profesjonalistów w zakresie utrzymania czystości. Powiększamy swoje kompetencje, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach dotyczących wszelkich prac porządkowych.

Możemy pochwalić się zaangażowanym, kompetentnym i doświadczonym zespołem, który dołoży wszelkich starań, by byli Państwo zadowoleni z wykonanej usługi. Służymy pomocą i poradą – chętnie sprostamy każdemu powierzonemu nam zadaniu!

SPRZĘT I ŚRODKI

Przez kilka lat działalności wybraliśmy środki i sprzęt, które nie zawodzą w żadnej sytuacji!

Do czyszczenia dywanów, tapicerki na sucho stosujemy profesjonalne maszyny i środki sprawdzonych producentów – Carpet Cleaner, Profchem, Wirexim. Wysokiej klasy sprzęt dostarczają nam również Starmix oraz Taski.

sprzątanie poznań,sprzątanie domów poznań

Do tradycyjnego sprzątania u poznańskich i wielkopolskich klientów używamy tylko wysokiej jakości i ekologicznych środków – wszystkie produkty są atestowane, antyalergiczne, bezpieczne dla dzieci oraz przyjazne dla zwierząt i środowiska.

Sprzątanie domów, pranie dywanów, czyszczenie tapicerki w Poznaniu i okolicach.

Zapraszamy do kontaktu!